3RV2011-1HA15-0BA0 speciální typ výkonov
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0799641
Kód dodavatele:
3RV2011-1HA15-0BA0
Technické parametry
Citlivé na selhání fáze:
ano
Hloubka:
97 mm
Jmenovité provozní napětí:
690-690 V
Počet pólů:
3
Provozní výkon AC-3 400V:
3 kW
Provozní výkon při AC-3, 230 V:
1,5 kW
Rozsah nastavení nezpožď. zkrat. spouště:
104-104 A
Rozsah nastavení přetížení:
5,5-8 A
S integrovanou podpěťovou spouští:
ne
S integrovaným pomocným spínačem:
ano
S tepelnou ochranou:
Šířka:
45 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Trvalý proud Iu:
8 A
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího prvku:
otočné tlačítko
Vyp. zkrat. schopnost lcu 400V,AC:
100 kA
Výška:
97 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
speciální typ výkonový jistič konstrukční velikost S00 pro ochranu motoru, třída 10 A-spoušť 5,5...8 A N-spoušť 104 A šroubová svorka standardní spínací schopnost s příčně uloženými pomocnými kontakty 1 NO + 1 NC okolní teplota -50 °C 500 spínacích cyklů