3RT2535-1AK60 stykač, 2 NO + 2 NC, AC-3,
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0896979
Kód dodavatele:
3RT2535-1AK60
Technické parametry
Modulární typ:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
2
Počet spín. kontaktů:
2
Provozní proud AC-1 400V:
60 A
Provozní proud AC-3 400V:
35 A
Provozní výkon AC-3 400V:
18,5 kW
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
stykač, 2 NO + 2 NC, AC-3, 18,5 kW, AC 110 V, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, 4pól., 2 NO + 2 NC, konstrukční velikost S2, šroubová svorka integrován 1 NO + 1 NC