3RT2526-2BB40
2
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí DC:
24 V
Typ ovládacího napětí:
DC
výkonový stykač 25A,11 kW/400V 2NO+2NC DC 24 V 4pól.
3RT2526-2BB40 výkonový stykač, AC-3 25 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209834897, kód dodavatele 3RT2526-2BB40. výkonový stykač 25A,11 kW/400V 2NO+2NC DC 24 V 4pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2526-2BB40 výkonový stykač, AC-3 25 A je ELOSOS0896967.
Interní název produktu
3RT2526-2BB40 výkonový stykač, AC-3 25 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 25 A, 11 kW / 400 V 2 NO + 2 NC DC 24 V 4pól. konstrukční velikost S0 pružinová svorka integrován 1 NO + 1 NC