3RT2526-2AP60 výkonový stykač, AC-3 25 A
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0896966
Kód dodavatele:
3RT2526-2AP60
Technické parametry
Modulární typ:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
2
Počet spín. kontaktů:
2
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
pružinová svorka
Typ ovládacího napětí:
AC
3RT2526-2AP60 výkonový stykač, AC-3 25 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209898868, kód dodavatele 3RT2526-2AP60. 3RT2526-2AP60 výkonový stykač, AC-3 25 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2526-2AP60 výkonový stykač, AC-3 25 A je ELOSOS0896966.
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 25 A, 11 kW / 400 V 2 NO + 2 NC DC 220 V, 50 Hz 240 V, 60 Hz, 1 NO+1NC 4pól. konstrukční velikost S0 pružinová svorka integrován 1 NO + 1 NC