3RT2325-2AK60 stykač, AC-1, 35 A/400 V/4
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0896719
Kód dodavatele:
3RT2325-2AK60
Technické parametry
Modulární typ:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet spín. kontaktů:
4
Provozní napětí AC 50 Hz:
110 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
120 V
Provozní proud AC-1 400V:
35 A
Provozní proud AC-3 400V:
15,5 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
15,5 A
Provozní výkon AC-3 400V:
7,5 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
7,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
110 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
120 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
pružinová svorka
Typ ovládacího napětí:
AC
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
stykač, AC-1, 35 A/400 V/40 °C, S0, 4pól., AC 110V/50Hz, 120V/60Hz, 1NO+1NC, pružinová svorka