3RT2046-3AP60
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
220 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
240 V
Provozní proud AC-1 400V:
130 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
80 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
220 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
240 V
Typ ovládacího napětí:
AC
výkonový stykač 95A,45 kW/400V 1NO+1NC, AC 220 V, 50 Hz 240 V/60 Hz 3pól. 3NO,
3RT2046-3AP60 výkonový stykač, AC-3 95 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4047621024332, kód dodavatele 3RT2046-3AP60. výkonový stykač 95A,45 kW/400V 1NO+1NC, AC 220 V, 50 Hz 240 V/60 Hz 3pól. 3NO, nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2046-3AP60 výkonový stykač, AC-3 95 A je ELOSOS0798867.
Interní název produktu
3RT2046-3AP60 výkonový stykač, AC-3 95 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 95 A, 45 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC 220 V, 50 Hz 240 V/60 Hz 3pól., 3NO, konstrukční velikost S3 pružinová svorka