3RT2037-3NB30-0CC0 výkonový stykač, AC-3
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0798610
Kód dodavatele:
3RT2037-3NB30-0CC0
Technické parametry
Modulární typ:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
20-33 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
20-33 V
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
55 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC/DC
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 65 A, 30 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC/DC 20-33 V komunikaceschopný, s varistorem, 3pól., konstrukční velikost S2, pružinová svorka