3RT2037-3NB30
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
20-33 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
20-33 V
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
55 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
Typ ovládacího napětí:
AC/DC
výkonový stykač 65A,30 kW/400V 1NO+1NC, AC/DC 20-33 V 3pól.
3RT2037-3NB30 výkonový stykač, AC-3 65 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209941717, kód dodavatele 3RT2037-3NB30. výkonový stykač 65A,30 kW/400V 1NO+1NC, AC/DC 20-33 V 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2037-3NB30 výkonový stykač, AC-3 65 A je ELOSOS0798609.
Interní název produktu
3RT2037-3NB30 výkonový stykač, AC-3 65 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 65 A, 30 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC/DC 20-33 V 3pól., konstrukční velikost S2 pružinová svorka