3RT2035-1AN60
Technické parametry
Modulární typ:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
200 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
200-220 V
Provozní proud AC-1 400V:
60 A
Provozní proud AC-3 400V:
41 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
35 A
Provozní výkon AC-3 400V:
18,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
200 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
200-220 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
výkonový stykač 40A,18,5 kW/400V 1NO+1NC, AC 200 V 50 Hz/200-220 V, 60Hz, 3pól.
3RT2035-1AN60 výkonový stykač, AC-3 40 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209939219, kód dodavatele 3RT2035-1AN60. výkonový stykač 40A,18,5 kW/400V 1NO+1NC, AC 200 V 50 Hz/200-220 V, 60Hz, 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2035-1AN60 výkonový stykač, AC-3 40 A je ELOSOS0798352.
Interní název produktu
3RT2035-1AN60 výkonový stykač, AC-3 40 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 40 A, 18,5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC 200 V 50 Hz / 200-220 V, 60Hz, 3pól., konstrukční velikost S2, šroubová svorka