3RT2027-1AN60
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
200 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
220 V
Provozní proud AC-1 400V:
50 A
Provozní proud AC-3 400V:
32 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
22 A
Provozní výkon AC-3 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
200 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
220 V
AC
výkonový stykač 32A,15 kW/400V 1NO+1NC, AC 200 V, 50 Hz 200-220 V, 60 Hz, 3pól.
3RT2027-1AN60 výkonový stykač, AC-3 32 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209839779, kód dodavatele 3RT2027-1AN60. výkonový stykač 32A,15 kW/400V 1NO+1NC, AC 200 V, 50 Hz 200-220 V, 60 Hz, 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2027-1AN60 výkonový stykač, AC-3 32 A je ELOSOS0798100.
Interní název produktu
3RT2027-1AN60 výkonový stykač, AC-3 32 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 32 A, 15 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC 200 V, 50 Hz 200-220 V, 60 Hz, 3pól. konstrukční velikost S0, šroubová svorka