3RT2025-1BB40-0CC0
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
17 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
15,5 A
Provozní výkon AC-3 400V:
7,5 kW
Řídící napáj. napětí DC:
24 V
Typ ovládacího napětí:
DC
výkonový stykač 17A,7,5 kW/400V 1NO+1NC, DC 24 V komunikaceschopný, 3pól.
3RT2025-1BB40-0CC0 výkonový stykač, AC-3 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209832329, kód dodavatele 3RT2025-1BB40-0CC0. výkonový stykač 17A,7,5 kW/400V 1NO+1NC, DC 24 V komunikaceschopný, 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2025-1BB40-0CC0 výkonový stykač, AC-3 je ELOSOS0797850.
Interní název produktu
3RT2025-1BB40-0CC0 výkonový stykač, AC-3
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 17 A, 7,5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, DC 24 V komunikaceschopný, 3pól., konstrukční velikost S0, šroubová svorka