3RT2025-1BB40
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
17 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
15,5 A
Provozní výkon AC-3 400V:
7,5 kW
Řídící napáj. napětí DC:
24 V
Typ ovládacího napětí:
DC
výkonový stykač 17A,7,5 kW/400V 1NO+1NC, DC 24 V 3pól.
3RT2025-1BB40 výkonový stykač, AC-3 17 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209832459, kód dodavatele 3RT2025-1BB40. výkonový stykač 17A,7,5 kW/400V 1NO+1NC, DC 24 V 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2025-1BB40 výkonový stykač, AC-3 17 A je ELOSOS0797849.
Interní název produktu
3RT2025-1BB40 výkonový stykač, AC-3 17 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 17 A, 7,5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, DC 24 V 3pól., konstrukční velikost S0 šroubová svorka