3RT2025-1AP60
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
220 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
240 V
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
17 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
15,5 A
Provozní výkon AC-3 400V:
7,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
220 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
240 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
výkonový stykač 17A,7,5 kW/400V 1NO+1NC, AC 220 V, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, 3pól.
3RT2025-1AP60 výkonový stykač, AC-3 17 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209839274, kód dodavatele 3RT2025-1AP60. výkonový stykač 17A,7,5 kW/400V 1NO+1NC, AC 220 V, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2025-1AP60 výkonový stykač, AC-3 17 A je ELOSOS0797838.
Interní název produktu
3RT2025-1AP60 výkonový stykač, AC-3 17 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 17 A, 7,5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, AC 220 V, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, 3pól., konstrukční velikost S0, šroubová svorka