3RT2018-4AN61
Technické parametry
Modulární typ:
ano
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
200 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
220 V
Provozní proud AC-1 400V:
22 A
Provozní proud AC-3 400V:
16 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
11,5 A
Provozní výkon AC-3 400V:
7,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
200 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
220 V
Typ ovládacího napětí:
AC
výkonový stykač 16A,7,5 kW/400V 1 NO, AC 200 V, 50 Hz 200-220 V, 60 Hz, 3pól.
3RT2018-4AN61 výkonový stykač, AC-3 16 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209843394, kód dodavatele 3RT2018-4AN61. výkonový stykač 16A,7,5 kW/400V 1 NO, AC 200 V, 50 Hz 200-220 V, 60 Hz, 3pól. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3RT2018-4AN61 výkonový stykač, AC-3 16 A je ELOSOS0797586.
Interní název produktu
3RT2018-4AN61 výkonový stykač, AC-3 16 A
Podrobný popis produktu
výkonový stykač, AC-3 16 A, 7,5 kW / 400 V 1 NO, AC 200 V, 50 Hz 200-220 V, 60 Hz, 3pól. konstrukční velikost S00 připojení kruhovým kabelovým okem