3RH2131-2AP60 pomocný stykač, 3 NO + 1 N
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0898002
Kód dodavatele:
3RH2131-2AP60
Technické parametry
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
220-220 V
Provozní proud Ie, 400V:
3 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
220-220 V
Typ ovládacího napětí:
AC
Typ připojení pom. obvodu:
pružinová svorka
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
pomocný stykač, 3 NO + 1 NC, AC 220 V, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, konstrukční velikost S00, pružinová svorka