3RA2150-4XA37-0NB3 spotřebičový vývod be
Kód zboží:
ELOSOS0795035
Kód dodavatele:
3RA2150-4XA37-0NB3
Technické parametry
Hloubka:
150 mm
Provozní proud Ie:
59 A
Provozní proud při AC-3, 400 V:
59 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Řídící napáj. napětí DC:
20-33 V
Rozsah nastavení přetížení:
49-59 A
Šířka:
55 mm
Typ ovládacího napětí:
AC/DC
Výška:
274 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
spotřebičový vývod bezpojistkový, přímý rozběh AC 400 V, konstrukční velikost S2, 49...59 A AC/DC 20...33 V šroubová svorka pro montáž na montážní lištu (splňuje též způsob přiřazování 1) způsob přiřazování 2, Iq = 150 kA 1 NO + 1 NC (stykač) se zapojením (integrováno)