3RA2150-4UA35-0AP0 spotřebičový vývod be
Kód zboží:
ELOSOS0795028
Kód dodavatele:
3RA2150-4UA35-0AP0
Technické parametry
Hloubka:
150 mm
Provozní proud Ie:
40 A
Provozní proud při AC-3, 400 V:
40 A
Provozní výkon AC-3 400V:
18,5 kW
Rozsah nastavení přetížení:
32-40 A
Šířka:
55 mm
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
274 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
spotřebičový vývod bezpojistkový, přímý rozběh AC 400 V, konstrukční velikost S2, 32...40 A AC 230 V, 50 Hz šroubová svorka pro montáž na montážní lištu (splňuje též způsob přiřazování 1) způsob přiřazování 2, Iq = 150 kA 1 NO + 1 NC (stykač)