3RA2110-1FH15-1BB4 spotřebičový vývod be
Kód zboží:
ELOSOS0794765
Kód dodavatele:
3RA2110-1FH15-1BB4
Technické parametry
Hloubka:
155 mm
Provozní proud Ie:
3,6 A
Provozní proud při AC-3, 400 V:
3,6 A
Provozní výkon AC-3 400V:
1,5 kW
Rozsah nastavení přetížení:
3,5-5 A
Šířka:
45 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
pružinová svorka
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
260 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
spotřebičový vývod bezpojistkový, přímý rozběh AC 400 V, konstrukční velikost S00 3,50...5,00 A DC 24 V pružinová svorka pro sběrnicové systémy 60 mm způsob přiřazování 1, Iq = 150 kA 1 NO (stykač)