3RA2110-1FH15-1AP0 spotřebičový vývod be
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0794764
Kód dodavatele:
3RA2110-1FH15-1AP0
Technické parametry
Hloubka:
155 mm
Počet kontrolek:
0
Provozní proud Ie:
3,6 A
Provozní proud při AC-3, 400 V:
3,6 A
Provozní výkon AC-3 400V:
1,5 kW
Rozsah nastavení přetížení:
3,5-5 A
S pojistkou:
ne
S transformátorem:
ne
Šířka:
45 mm
Třída vydání:
TŘÍDA 10
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
pružinová svorka
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
260 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
spotřebičový vývod bezpojistkový, přímý rozběh AC 400 V, konstrukční velikost S00 3,50...5,00 A AC 230 V pružinová svorka pro sběrnicové systémy 60 mm způsob přiřazování 1, Iq = 150 kA 1 NO (stykač)