ABB Variant Spínač 2pól. signal. doutnavka 2S IP54 šedá 3559N-C02512 S
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELPROS0728774
Kód dodavatele:
3559N-C02512 S
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Variant+
Technické parametry
Antibakteriální ošetření:
ne
Barva:
šedá
Bez halogenů:
ne
Druh připojení:
jiné
Elektroinstalační systém:
jiné
Hloubka přístroje:
82 mm
Jmenovitý proud:
10 A
Kompatibilní s Amazon Alexa:
Kompatibilní s Apple HomeKit:
Kompatibilní s Google Assistant:
Kvalita materiálu:
Materiál:
plast
Min. hloubka vestavné instalační krabice:
40 mm
Monitorovací kontakt:
Nominální napětí:
250 V
Počet páček:
1
Podpora IFTTT:
Povrchová ochrana:
bez úpravy
Pro stupeň krytí (IP):
IP54
S montážní deskou:
Šířka přístroje:
82 mm
Spínač pračky:
Spínač topení:
Tlačítkový spínač:
Typ povrchu:
matné
Typ produktu:
spínač
Typ upevnění:
montáž drápek/šroub
Vestavěná hloubka:
40 mm
Výška přístroje:
58 mm
Způsob montáže:
montáž pod omítku
Způsob ovládání:
kolébkové tlačítko
Interní název produktu
3559N-C02512 S Spínač dvojpólový se sign
Podrobný popis produktu
Spínač dvojpólový se signalizační doutnavkou, s popis. pol., ř. 2S, IP54, bezšr. sv., šedá
Pro design:
Variant+
Signalizační doutnavka je zabudována ve spínači.
10 AX, 250 V AC