Spínač s přijímačem RF signálu 868 MHz 3299E-A23108 08 titanová Time ABB
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELPROS0728658
Kód dodavatele:
3299E-A23108 08
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Přístroj RF, Time
Technické parametry
Barva RAL:
9006
Barva:
titan
Bez halogenů:
ne
Kompatibilní s Amazon Alexa:
ne
Kompatibilní s Apple HomeKit:
Kompatibilní s Google Assistant:
Kvalita materiálu:
termoplast
Materiál:
plast
Modulace:
FM
Počet příkazů:
4
Počet relé:
1
Podpora IFTTT:
Povrchová ochrana:
lakované
Pro stupeň krytí (IP):
IP20
Proudové napájení:
230 V AC
S rádiovým kódovacím zařízením:
S ručním rádiovým vysílačem:
ano
Systém plovoucího kódu:
Transparentní:
Typ povrchu:
matné
Typ upevnění:
montáž drápek/šroub
Vhodné pro pulzní tlačítko:
Vhodné pro roletový spínač:
Vhodné pro spínač:
ano
Vhodné pro stmívač:
Vhodné pro žaluziový spínač:
Způsob montáže:
montáž pod omítku
3299E-A23108 08 Spínač s krátkocestným o najdete v kategoriích Domovní spínače a zásuvky, Bezdrátové ovládání, Rádiový přijímač, Vypínače, spínače, zásuvky a příslušenství, výrobce ABB, EAN 8592624080589, kód dodavatele 3299E-A23108 08. Spínač s přijímačem RF signálu 868 MHz 3299E-A23108 08 titanová Time ABB nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 3299E-A23108 08 Spínač s krátkocestným o je ELPROS0728658.
Interní název produktu
3299E-A23108 08 Spínač s krátkocestným o
Podrobný popis produktu
Spínač s krátkocestným ovladačem, s přijímačem RF signálu, 868 MHz, titanová
Pro design:
radiofrekvenční Time
Do paměti lze uložit až 32 různých vysílačů.
Možnost ovládání v jednotlačítkovém nebo v dvojtlačítkovém módu.
Stiskem horní / dolní části hmatníku se připojené svítidlo rozsvítí / zhasne.
Přístroj lze rovněž ovládat ručním vysílačem.
Pro vakuové nebo halogenové žárovky 230 V AC (2300 W).
Pro mn halogenové žárovky připojené přes transformátor (1750 V·A).
Pro zářivky s kompenzací 64 μF (500 V.A), 16 A při AC-1
Lze použít jako opakovač signálu.
Provozní kmitočet přijímače: 868 MHz
Spínací prvek: relé
Pracovní teplota: -20 °C až +55 °C
3vodičové připojení
230 V AC
Upevnění šrouby nebo drápky.
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²).