ABB KNX Řadový regulátor osvětlení 2násobný LR/S2.16.1 2CDG110087R0011
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELIPOS0727849
Kód dodavatele:
2CDG110087R0011
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
ABB i-bus KNX
Technické parametry
BUS systém EIB/KNX:
ano
BUS systém KNX rádio:
ne
BUS systém LON:
ne
BUS systém Powernet:
BUS systém:
bez
BUS systém rádio:
Max. spínací výkon:
2300 W
Modulární šířka:
4
Počet výstupů:
2
Stupeň krytí (IP):
IP20
Vstup do rozvodny:
Způsob montáže:
DRA (DIN adaptér)
Interní název produktu
2CDG110087R0011 Řadový regulátor osvětle
Podrobný popis produktu
Řadový regulátor osvětlení 2násobný, LR/S2.16.1
Pro design:
ABB i-bus KNX
Pro spínání a stmívání dvou světelných obvodů se světelnými
zdroji ovládanými analogovými stmívatelnými elektronickými předřadníky.
Řízení na stálou osvětlenost ve spojení se snímači LF/U 2.1.
Ukazatel stavu kontaktů, možnost ručního spínání.
Připojení ke sběrnici KNX: přiloženou sběrnicovou svorkovnicí
Jmenovité napětí: 230 V AC +10 % / -15 %, kmitočet 50/60 Hz
Výstupy: 2  bezpotenciálové kontakty,
2 řídicí elektronické výstupy 1 - 10 V
Režim činnosti AC-1: Jmenovitý proud 16 A (při cos φ = 1, 230 V AC)
Režim činnosti AC-3: Jmenovitý proud 10 A (při cos φ = 0,65, 230 V AC)
Stupeň krytí: IP 20
Rozsah pracovních teplot: -5 °C až +45 °C
Rozměry: 90 x 72 (108) x 64 mm