Katalogový list č. ELKAOS1368491
| Název: | Ethernetový kabel ETHERLINE PN Cat.5 Y FLEX FC LAPP 2170886 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1368491 |
| EAN: | 2050000731952 |
| Kód dodavatele: | 2170886 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Kategorie: | 5E |
| Značení žily: | barva |
| Třída vodiče: | Třída 2 = lanko |
| Počet žil: | 4 |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Vnější průměr cca: | 6,5 mm |
| Druh kabelu: | SF/UTP |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Velikost AWG.: | 22 |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Splétaný prvek: | čtyřky |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | zelená |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace izolace žíly: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Napětí U: | 48 V |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Stínění nad svazkem: | opletení |
| Charakteristická impedance: | 100 Ohm |
| Spletení: | jiné |
| Izolace žíly: | polyolefin |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | ETHERLINE PN |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -20-60 °C |
| Hodnota NVP: | 0,67 % |
| Hmotnost: | 67 kg/km |