Katalogový list č. ELPROS0717056
| Název: | SEZ-CZ DS 1101 - 10 DS 1101 - 10 řazení1/0 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELPROS0717056 |
| EAN: | 8585009021062 |
| Kód dodavatele: | DS 1101-10 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška přístroje: | 82 mm |
| Šířka přístroje: | 82 mm |
| Hloubka přístroje: | 28 mm |
| Typ produktu: | spínač |