Katalogový list č. ELPROS0717053
| Název: | SEZ-CZ DS 1201-5 DS 1201-5 řazení5 bílá |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELPROS0717053 |
| EAN: | 8585009021031 |
| Kód dodavatele: | DS 1201-5 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška přístroje: | 82 mm |
| Šířka přístroje: | 82 mm |
| Hloubka přístroje: | 28 mm |
| Typ produktu: | spínač |
| Nominální napětí: | 250 V V |