Katalogový list č. ELOSOS1348660
| Název: | Kulatý zásuvný konektor SAIE-M12S-5A-FV-20-H10TL WEIDMÜLLER 2790380000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS1348660 |
| EAN: | 4064675068464 |
| Kód dodavatele: | 2790380000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Materiál tělesa: | zinek |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Pracovní teplota: | -30-80 °C |
| Povrch pouzdra: | poniklované |
| Závit k zašroubování: | M12 |