Katalogový list č. ELOSOS1340175
| Název: | SXWREISBLE10001 SpaceLogic Insight čidlo |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1340175 |
| EAN: | 3606481094667 |
| Kód dodavatele: | SXWREISBLE10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Barva: | bílá |
| BUS systém EIB/KNX: | ne |
| BUS systém rádio: | ne |
| BUS systém Powernet: | ne |
| BUS systém LON: | ne |
| Hloubka: | 19 mm |
| Vhodné pro stropní montáž: | ano |
| Barva RAL: | 9010 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Transparentní: | ne |
| BUS systém KNX rádio: | ne |
| Monitorování schodiště: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 20 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| S připojovacím kabelem: | ne |
| Ochrana proti podpětí: | ne |
| Zvířecí zóna: | ne |
| Optimální montážní výška: | 3 m |
| Nastavitelná hodnota odezvy: | ne |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Provedení: | jiné |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Materiál: | jiné |
| BUS systém: | jiné |
| Vstup do rozvodny: | ne |
| Průměr: | 97,5 mm |
| Max. dosah do strany: | 8,6 m |
| Max. přední dosah: | 8,6 m |
| Průměrný dosah na podlahu: | 8,6 m |