Katalogový list č. ELOSOS1340168
| Název: | SXWRERCBLE10001 CRS Ext. Bluetooth dalko |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1340168 |
| EAN: | 3606489856816 |
| Kód dodavatele: | SXWRERCBLE10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 143 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Vhodné pro chlazení: | ne |
| Napájecí napětí: | 3 V |