Katalogový list č. ELOSOS1339706
| Název: | ELITE - Dvojzásuvka pootočená - střední SEZ-CZ ZE2K-D2-P |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1339706 |
| EAN: | 8697480282525 |
| Kód dodavatele: | ZE2K-D2-P |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka přístroje: | 40 mm |
| Šířka přístroje: | 84 mm |
| Výška přístroje: | 117 mm |