Katalogový list č. ELPROS0666544
| Název: | Schneider IMD-IM9-OL VIGILOHM IM9-OL hlídač izolačního stavu |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELPROS0666544 |
| EAN: | 3606480321665 |
| Kód dodavatele: | IMD-IM9-OL |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 71 mm |
| Produktová řada: | Vigiohm IM9-OL |
| Hloubka: | 67,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Typ napětí (provozní napětí): | AC |
| Typ napájecího napětí: | AC/DC |
| Počet přepín. kontaktů: | 1 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 110-415 V |
| Provozní napětí na DC: | 0-0 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 110-415 V |
| Řídící napáj. napětí DC: | 125-250 V |
| Napájecí napětí DC: | 125-250 V |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 0-690 V |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 0-690 V |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 110-415 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 110-415 V |
| Rozsah měření napětí: | 0-690 V |