Katalogový list č. ELPROS0666542
| Název: | Schneider IMD-IM400 Hlídač izolačního stavu Vigilohm IM400 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELPROS0666542 |
| EAN: | 3606480573347 |
| Kód dodavatele: | IMD-IM400 |
| Recyklační poplatek: | 0,75 Kč |
| Šířka: | 159 mm |
| Výška: | 123 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Produktová řada: | Vigilohm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Typ napětí (provozní napětí): | AC/DC |
| Typ napájecího napětí: | AC/DC |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 100-440 V |
| Řídící napáj. napětí DC: | 100-440 V |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 110-440 V |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 0-830 V |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 0-830 V |
| Provozní napětí na DC: | 0-480 V |
| Rozsah měření napětí: | 0-830 V |
| Napájecí napětí DC: | 100-440 V |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 100-440 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 100-440 V |