Katalogový list č. ELOSOS1312686
| Název: | SIEMENS 3RP2505-2AW30-0AX0 |
|---|---|
| Značka: | Siemens |
| Kód: | ELOSOS1312686 |
| EAN: | 4047621090412 |
| Kód dodavatele: | 3RP2505-2AW30-0AX0 |
| Recyklační poplatek: | 0,14 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Možnost dálkového ovládání: | ne |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 12-240 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 12-240 V |
| Řídící napáj. napětí DC: | 12-240 V |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 12-240 V |
| Provozní napětí na DC: | 12-240 V |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 12-240 V |
| Funkce hvězda-trojúhelník: | ne |
| Funkce zpoždění při zapnutí: | ano |
| Vhodné jako dálkové ovládání: | ne |
| Časový rozsah: | 0,05-360000 s |