Katalogový list č. ELOSOS1305165
| Název: | Instalační páska ANTICOR 411 PVC 50x10x0,13 bílá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1305165 |
| EAN: | 8596270000267 |
| Kód dodavatele: | 4110500100905 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |