Katalogový list č. ELOSOS1294591
| Název: | Přídavná skříň IP55, 11 výškových dílců SCHNEIDER LVS08313 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1294591 |
| EAN: | 3606481884787 |
| Kód dodavatele: | LVS08313 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 650 mm |
| Materiál: | kov |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Vhodné pro šířku skříně: | 600 mm |
| Vhodné pro výšku skříně: | 650 mm |
| Produktová řada: | PrismaSeT |
| Provedení: | jiné |