Katalogový list č. ELPROS0623744
| Název: | OBO 5096878 LightningController MC 50-B 3+1 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELPROS0623744 |
| EAN: | 4012195077084 |
| Kód dodavatele: | 5096878 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Dálková signalizace: | ne |
| Typ kontroly 1 (B): | ano |
| Modulární velikost: | 8 TE |
| Napětí AC: | 230 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Úroveň ochrany: | 2 kV |
| Signalizace na přístroji: | bez |
| Max. trvalé napětí AC: | 255 V |
| Svodový proud (8/20): | 125 kA |
| Impulsní výboj. proud (10/350): | 125 kA |