Katalogový list č. ELPROS0621258
| Název: | Napájecí zdroj pulsní s výhybkou 300mA BENSAT J5810 |
|---|---|
| Značka: | Bensat |
| Kód: | ELPROS0621258 |
| EAN: | 8592920017647 |
| Kód dodavatele: | J5810 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Výstupní napětí.: | 12 V |
| Vstupní napětí.: | 110-230 V |
| Typ produktu: | napájecí zdroj |
| Výstupní proud: | 300 mA |