Katalogový list č. ELIPOS0033150
| Název: | Transformátor pro zvuk. signaliziaci 30VA T.P. 230V T.S. 24V 3M GEWISS GW96432 |
|---|---|
| Značka: | Gewiss |
| Kód: | ELIPOS0033150 |
| EAN: | 8011564063778 |
| Kód dodavatele: | GW96432 |
| Recyklační poplatek: | 0,43 Kč |
| Modulární šířka: | 3 |
| Délka: | 85 mm |
| Modulární typ: | ano |
| Šířka: | 52,5 mm |
| Výška: | 58 mm |
| S vypínačem: | ne |
| Typ transformátoru: | zvonk. transformátor |
| Sekundární napětí 1: | 12 V |
| Sekundární napětí 2: | 12 V |
| Primární napětí: | 230 V |
| Ochrana proti zkratu: | ne |