Katalogový list č. ELPROS0578146
| Název: | OBO ZSE90-45-11 Odlehčení tahu, pro svislé uložení kabelů, 540x160x140 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELPROS0578146 |
| EAN: | 4012195958871 |
| Kód dodavatele: | 7215709 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Tvar: | hranaté |
| Vnější šířka: | 540 mm |
| Vnější výška: | 160 mm |
| Hloubka.: | 160 mm |
| Potřebné příslušenství: | ne |
| Provedení: | protipožární příčka |
| Tloušťka desky/délka výrobku: | 140 mm |