Katalogový list č. ELOSOS1215473
| Název: | SVPS-38 samovulkanizační páska, š. 38mm, |
|---|---|
| Značka: | Wapro |
| Kód: | ELOSOS1215473 |
| EAN: | 8595055736995 |
| Kód dodavatele: | SVPS-38 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Délka: | 10 m |
| Vulkanizační: | ano |
| Název: | SVPS-38 samovulkanizační páska, š. 38mm, |
|---|---|
| Značka: | Wapro |
| Kód: | ELOSOS1215473 |
| EAN: | 8595055736995 |
| Kód dodavatele: | SVPS-38 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Délka: | 10 m |
| Vulkanizační: | ano |