Katalogový list č. ELOSOS1215472
| Název: | SVPS-19 samovulkanizační páska, š. 19mm, |
|---|---|
| Značka: | Wapro |
| Kód: | ELOSOS1215472 |
| EAN: | 8595055750991 |
| Kód dodavatele: | SVPS-19 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Délka: | 10 m |
| Vulkanizační: | ano |
| Název: | SVPS-19 samovulkanizační páska, š. 19mm, |
|---|---|
| Značka: | Wapro |
| Kód: | ELOSOS1215472 |
| EAN: | 8595055750991 |
| Kód dodavatele: | SVPS-19 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Délka: | 10 m |
| Vulkanizační: | ano |