Katalogový list č. ELOSOS1210881
| Název: | Ultrazvukové čidlo, Sn=0,1..1 m, konektor M 12 TELEMECANIQUE XXS30P1VM12 |
|---|---|
| Značka: | Telemecanique |
| Kód: | ELOSOS1210881 |
| EAN: | 3666916079652 |
| Kód dodavatele: | XXS30P1VM12 |
| Recyklační poplatek: | 0,04 Kč |
| Typ napětí: | DC |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Napájecí napětí.: | 24-24 V |
| Šířka senzoru: | 30 mm |
| Výška senzoru: | 30 mm |
| Délka senzoru: | 39,95 mm |
| Typ elektrického připojení: | Konektor M12 |
| Průměr snímače: | 30 mm |