Katalogový list č. ELOSOS1210880
| Název: | Ultrazvukové čidlo, Sn=0,1..1 m, konektor M 12 TELEMECANIQUE XXS18P1VM12 |
|---|---|
| Značka: | Telemecanique |
| Kód: | ELOSOS1210880 |
| EAN: | 3666916080191 |
| Kód dodavatele: | XXS18P1VM12 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Typ napětí: | DC |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Napájecí napětí.: | 24-24 V |
| Délka senzoru: | 45 mm |
| Typ elektrického připojení: | Konektor M12 |
| Konstrukční typ pouzdra: | válcové se závitem |
| Průměr snímače: | 18 mm |