Katalogový list č. ELOSOS1206691
| Název: | Jistič třípólový charekteristika B, 32A, 6kA SEZ-CZ S73-B32 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1206691 |
| EAN: | 8596089110133 |
| Kód dodavatele: | S73-B32 |
| Recyklační poplatek: | 0,32 Kč |
| Jmenovitý proud: | 32 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Okolní teplota během provozu: | -5-44 °C |