Katalogový list č. ELOSOS1206689
| Název: | Jistič třípólový charekteristika B, 20A, 6kA SEZ-CZ S73-B20 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1206689 |
| EAN: | 8596089110119 |
| Kód dodavatele: | S73-B20 |
| Recyklační poplatek: | 0,32 Kč |
| Jmenovitý proud: | 20 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Okolní teplota během provozu: | -5-44 °C |