Katalogový list č. ELOSOS1206688
| Název: | Jistič třípólový charekteristika B, 16A, 6kA SEZ-CZ S73-B16 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1206688 |
| EAN: | 8596089110102 |
| Kód dodavatele: | S73-B16 |
| Recyklační poplatek: | 0,32 Kč |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Okolní teplota během provozu: | -5-44 °C |