Katalogový list č. ELOSOS1206683
| Název: | Jistič jednopólový charakteristika B, 16A, 6kA SEZ-CZ S71-B16 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1206683 |
| EAN: | 8596089110058 |
| Kód dodavatele: | S71-B16 |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Okolní teplota během provozu: | -5-44 °C |