Katalogový list č. ELOSOS1206612
| Název: | ROSmont 6-okénko Jističové okénko 6 modu SEZ DK ROSmont 6-okénko |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1206612 |
| EAN: | 5999557163410 |
| Kód dodavatele: | ROSMONT 6-OKÉNKO |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Výška: | 88 mm |
| Hloubka: | 23,3 mm |
| Šířka: | 118,4 mm |