Katalogový list č. ELOSOS1206611
| Název: | ROSmont 4-okénko Jističové okénko 4 modu SEZ DK ROSmont 4-okénko |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1206611 |
| EAN: | 5999557163403 |
| Kód dodavatele: | ROSMONT 4-OKÉNKO |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Šířka: | 86 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Hloubka: | 23,3 mm |