Katalogový list č. ELOSOS1204892
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 19x20x0,13 _DUHA-19 |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1204892 |
| EAN: | 8596270002742 |
| Kód dodavatele: | 2110190208808 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | vícebarevné |
| Tloušťka: | 0,13 mm |