Katalogový list č. ELOSOS1199494
| Název: | OBO KSR30030 Ochranný kroužek pro kanál LKM 30x30mm šedá Polyvinylchlorid PVC |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1199494 |
| EAN: | 4012196863686 |
| Kód dodavatele: | 6249847 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 34 mm |
| Šířka: | 34 mm |
| Délka: | 21 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |